Вітамін Е називають вітаміном краси, здоров’я та молодості. Щоб протистояти передчасному старінню, необхідно включити до свого раціону їжу, багату на цю речовину. Воно міститься у багатьох продуктах, що вживаються щодня, проте не завжди в організм вітамін Е надходить у необхідних дозах.

Медики стверджують, що вітамін Е – це антиоксидант, який зберігається в печінці доти, доки це не буде потрібне організму. Він відіграє вирішальну роль у питаннях старіння шкіри.

Старший дієтолог Holland & Barrett Алекс Гловер розповів, що вітамін Е допоможе позбавитися зморшок і зміцнити нігті. Крім того, сприяє збереженню блиску волосся і допомагає боротися з їх випаданням, підкреслив він в інтерв’ю Express.uk.co.

Читайте також:  107-річна американка розповіла, як дожити до її віку

За даними фахівців Клівлендської клініки (Cleveland Clinic), для краси шкіри та боротьби з передчасним старінням корисна дієта, багата омега-3-жирними кислотами, антиоксидантами та вітаміном E. Кращими продуктами для підтримки пружності та блиску шкіри вважаються:

  • мигдаль;
  • насіння соняшника.

Саме ці продукти багаті на вітамін E. Рекомендована добова доза вітаміну для дорослої людини – 15 мг на день, зазначається у дослідженні Mayo Clinic. Проте надлишок речовини може призвести до неприємних наслідків, зокрема появи висипу.