Черевний жир є накопиченням вісцерального жиру у верхній частині черевної області, що призводить до збільшення розміру талії. Вісцеральний жир – це свого роду жир, який лежить між вашими черевними стінками і органами. Основними факторами, що сприяють появі такого жиру, є відсутність фізичних вправ, погане харчування, стрес і генетична схильність до умов здоров’я. Ми вирішили детальніше з’ясувати, що це за жир і як від нього позбавитися.

Причини збільшення об’єму талії

1. Погана дієта:

Погана дієта є найбільш поширеною причиною появи живота. Вживання нездорової їжі і жирної їжі знижує обмін речовин і сприяє збільшенню розміру талії. Рафіновані продукти, білий хліб і нездорові продукти, такі як макаронні вироби, також можуть викликати більш слабке травлення, що полегшує збільшення ваги у верхніх відділах черевної порожнини. Крім того, дієта з високою калорійністю може безпосередньо сприяти появі жиру у верхній частині живота.

2. Відсутність вправ:

Осілий спосіб життя є однією з основних причин, які викликають незрозуміле збільшення ваги. Вправи є важливим компонентом здорового способу життя, а їх недолік сприяє збільшенню обсягу жиру в організмі.

3. Стрес:

Стрес є найбільш поширеним чинником, додає додаткові кілограми. Ми часто не розуміємо, що вся вага, що додається, обумовлений стресом, який ми переживаємо. Стрес змушує організм виділяти кортизол, який змушує печінку виробляти надлишок цукру, який організм не вимагає і не здатний метаболізувати.

Через це надлишку цукру організм відчуває себе голодніше, змушуючи споживати більше їжі, особливо з високим вмістом натрію. Це сприяє накопиченню жиру у верхній частині черевної області.

4. Проблеми зі здоров’ям:

Жир на животі також може бути викликаний деякими станами здоров’я. Захворювання травного тракту, серцево-судинні захворювання, гормональні дисбаланси, такі як «синдром Кушинга», можуть призвести до абдомінальне ожиріння. Іноді деякі ліки, такі як стероїди, які призначають для лікування певних станів здоров’я, також викликають появу абдомінального жиру.

5. Генетична схильність:

Історія спадковості людини, пов’язана з ожирінням, також може бути основним чинником, що викликає появу живота. У багатьох є генетична схильність до появи живота.

Спалювати жир на животі не так просто. З такою кількістю причин, спалювання цього жиру може зажадати радикальної зміни способу життя. Є кілька змін, які вам потрібно зробити, щоб спалити жир у вашому животі.

Як перемогти жир на животі?

1. Регулярні вправи:

Вправи потрібно робити щодня, щоб прискорити ваш метаболізм і отримати результат. Годинна прогулянка, заняття в тренажерному залі, аеробні вправи і йога – ось деякі з простих прийомів, які потрібно виконувати, щоб спалювати жир і зменшувати кількість вісцерального жиру, який накопичується між шкірою і черевною стінкою.

2. Дієта:

Дієта також є основним чинником, який може допомогти вам повернутися в форму. Правильна дієта може зажадати тривалого шляху до стрункості і здоров’я. Їжте часто, але споживайте менше їжі.

Замініть продукти з високим вмістом калорій на продукти з низькою калорійністю, багаті поживними речовинами, які є здоровими і активують процес згорання жиру. Уникайте жирної і нездорової їжі, такої як чіпси, випічка, печиво та солодощі, замініть їх салатами зі свіжих фруктів і овочів.

3. Пийте воду:

Вода може бути кращими ліками. Замість того, щоб пити газовані або енергетичні напої, замініть їх простою водою. Вода очищає ваше тіло і змиває всі токсини, залишаючи вас стрункими.

4. Справьтесь зі стресом:

Позбавлення від стресу саме по собі може бути ліками від ожиріння. Стрес призводить до того, що нас тягне до солі і цукру. Вивчення свого занепокоєння і спокою може прибрати деякі тригери і допомогти вам підтримувати здоровий спосіб життя.

Жир на животі не лише дратує, але також є однією з найбільш складних проблем, від якої важко позбутися. Такий жир, що утворюється між органами, глибоко усередині черевної порожнини, викликаючи хронічне запалення і збільшуючи ризик діабету і серцевих захворювань. Жир на животі головним чином викликається також через сидячого способу життя та споживання продуктів з високим вмістом жиру. Генетика і вік також визначають структуру накопичення жиру в організмі.

Втрата нижньої частини живота-складна, але не неможлива. Правильний план дієти в поєднанні з вправами може допомогти втратити впертий жир на животі.

Як зменшити жир внизу живота?

Щоб позбутися від жиру внизу живота також тримайте калорії в здоровому діапазоні і уникайте продуктів з високим вмістом насичених жирів. Також важливо включати в свій раціон продукти з високим вмістом клітковини, щоб підтримувати високий рівень метаболізму.

Щоб зберегти рівень кортизолу стабільним, виберіть продукти з низьким глікемічним індексом, такі як сочевиця, нут і боби.
Зелений чай – відмінний напій для зменшення жиру на животі. Він містить з’єднання, зване катехіном, яке прискорює метаболізм. Кілька досліджень прийшли до висновку, що люди, які щодня пили 2 чашки зеленого чаю, втратили майже в 16 разів більше вісцерального жиру, ніж ті, хто цього не робив.

Інтервальне тренування – це самий ефективний і кращий спосіб зменшити жир внизу живота. Інтервальне тренування чергується між кардіо вправами високої та низької інтенсивності, які допомагають спалювати більше калорій.