Почуття голоду терпіти не можна. Це знає кожна людина, хто хоча б раз з ним стикався. Нерідко голод супроводжується хворобливими відчуттями і дискомфортом, що може означати, що шлунок вже починає поїдати сам себе.

До такого стану себе доводити не слід, і навіть якщо вечеря або обід ще далеко, то завжди на допомогу прийде корисний перекус. Забудьте про чіпсах, бургерах і газованій воді, адже все це тільки посилить голод і не призведе до позитивного результату. Читайте нашу статтю і знайдете тут масу корисних і кращих перекусів, якщо зіткнулися з почуттям голоду. Діють на забій!

Горіхи

Багаті вітамінами і корисними мікроелементами горіхи дарують відчуття ситості на довгий термін. Але важливо їсти не смажені, а сирі горіхи. Адже тільки такі приносять користь – а смажені нерідко обробляють при виробництві різними дешевими маслами, що завдає шкоди організму.

Чорний шоколад

Натуральний шоколад в помірній кількості не зашкодить фігурі, але при цьому наситить на тривалий час. Важливо: вибирайте шоколад, в якому вміст какао-бобів не менше 70%!

Сирі овочі

Ідеально в якості перекусу підходять солодкий перець, огірок, морква, редька. Їх можна вмочати в натуральні соуси, по типу гуакамоле, хумуса або сальси. Наріжте овочі часточками і насолоджуйтеся цим багатством вітамінів і мінералів!

Авокадо

Але не просто цей прекрасний плід, а приготований в особливим способом. Просто збризніть авокадо оливковою олією і невеликою кількістю лимонного соку, посипте сіллю і перцем і насолоджуйтеся. Це нереально смачно!

Яйця

Багато, особливо худнуть люди, в якості перекусу вибирають яйця. Зваріть їх круто і поїдайте, якщо відчуваєте почуття голоду. Здається, що в поясненні даний вид перекусу не потребує.

Салат

Імпровізуйте! У цьому питанні можна вибрати в якості інгредієнтів будь-які овочі. Наприклад, ідеальний варіант: авокадо, сир моцарелла, помідори чері, заправлені оливковою олією. Дуже смачно, ситно і корисно!