Процес провисання грудей — природний. Він дуже неприємний абсолютно для кожної представниці прекрасної статі. Але на жаль, це неминуче явище. З віком шкіра жінки втрачає свою еластичність. В результаті, це призводить до обвисання молочних залоз. Але причинами провисання часто є жіночі шкідливі звички.

Існує кілька причин провисання грудей. Недавнє дослідження показало, що шкіра на грудях старіє на два-три роки швидше порівняно з іншою частиною тіла, що позначається на формі грудей. Зазвичай груди починає провисати у віці 21-25 років, коли стовбурові клітини вже не такі продуктивні. Якщо ви все-таки хочете, щоб ваші груди не провисали, тоді принаймні уникайте сім наступних щоденних шкідливих звичок.

7 щоденних звичок, провокують провисання грудей

Куріння

Якщо людина курить, це одна з вагомих причин втратити еластичність шкіри. Втрата еластичності м’язових волокон відбувається під згубним впливом токсинів, що містяться в сигаретах. Не виняток і шкіра на грудях. Вона стає певною мірою в’ялою. Жіночий бюст починає обвисати і стає млявим. Також нікотин зменшує кількість колагену в шкірі, згубно впливаючи на кровообіг.

Читайте також:  Чим загрожує здоров'ю любов до рису

Погана чи неправильна постава

Про поганій поставі прийнято казати в тому контексті, що вона впливає на вашу спину і груди. В першу чергу, неправильна постава по відношенню до грудей говорить про те, що останні перебувають в неприродному положенні. Також ви можете відчувати при цьому болі в м’язах. Якщо так буде довго тривати, груди почнуть провисати. Переконайтеся, що ви завжди сидячи, стоячи або під час ходьби знаходитесь у вертикальному положенні. У процесі роботи вам допоможе підтримати поставу ергономічне крісло.

Фізичні вправи

Відсутність фізичних вправ – ще одна вагома причина провисання грудей. Про це також свідчить ледачий образ життя. Він включає в себе сидячу роботу і пасивний відпочинок. Однак, тренування вимагають використання спортивних бюстгальтерів, таких, які здатні підтримати груди. Рухи взад і вперед, повторювані рухи, пробіжка можуть також спровокувати передчасне провисання грудей.

Читайте також:  Скільки чашок чаю на день можна пити без шкоди здоров'ю

Строгі дієти

Збалансованому харчуванню належить вирішальне значення в процесі повноцінного функціонування грудей. Уникати потрібно «диво»-дієт, так як вони дозволяють втратити вагу в самі короткі терміни і викликають певне навантаження на шкіру. Загалом, дуже строгі дієти наносять шкоди організму в цілому. Надзвичайно важливо підтримувати правильне харчування і стабільна вага.

Бюстгальтер

Дуже часто буває так, що інтимний атрибут жіночого гардеробу не за розміром. Носити неправильно підібраний бюстгальтер не рекомендується. Справа в тому, що тісний ліф ускладнює кровообіг судин. Тому з’ясуйте свій істинний розмір бюстгальтера. Знайдіть такий, який зможе комфортно підтримати груди. Ідеально підібраний бюстгальтер на вашу посадку істотно знизить ризик провисання грудей.

Захист від сонця

Груди і декольте поглинають ультрафіолетові промені від сонця, які шкідливі для шкіри. По-перше, вони можуть легко обпалити її. По-друге, вони ушкоджують шкіру, є причиною її передчасного старіння і зморшкуватості. Самий кращий спосіб захистити ваші груди від ультрафіолетових променів – уникати тривалого перебування на сонці. Також не нехтуйте сонцезахисними засобами. Сонцезахисні креми забезпечують захист від шкідливого сонячного впливу. Однак, не зловживайте ними, так як вони знижують вироблення колагену, який відповідає за пружність і гладкість шкіри.

Читайте також:  Бажання мати дітей залежить від часу в інтернеті

Зловживання алкоголем

Алкоголь має кілька переваг для здоров’я, якщо споживати його в помірних кількостях. Проте, зловживання алкоголем завдає шкоди не тільки організму в цілому (негативний вплив на печінку і метаболізм), але і вашій шкірі. Потураючи спиртним напоям, ви лише втратите пружність шкіри. Це, в свою чергу, спровокує її в’ялість і провисання грудей. Не завжди вищенаведені рекомендації — основні в питанні визначення краси бюста.

7 шкідливих звичок, які ми описали, здатні істотно змінити обриси жіночого тіла. Пам’ятайте про них, по можливості, уникайте, і тоді ваші груди довгий час будуть радувати вас і вашу другу половинку своєю красою.

Джерело: HeadInsider