Дослідники виявили кореляцію між рівнем доходів людини, і її ймовірністю рано померти. Фахівці переконалися в тому, що бідні люди вмирають у два рази частіше багатих.

Фахівці з Департаменту епідеміології та превентивної медицини Тель-Авівського Університету опинилися на порозі думки про те, що у бідних людей удвічі частіше зношується з віком організм. Зокрема, дослідження медиків продемонструвало, що у пацієнтів з низькими доходами ризик розвитку так званої старечої астенії після інфаркту в два рази вищий, ніж у більш заможних хворих. “Ми виявили тісну залежність розвитку старечої астенії та соціально-економічного статусу населення”, – сказала у зв’язку з цим дослідник Вікі Майерс.
 
Фахівці склали спеціальну методику, яка дозволила оцінити дані 1151 пацієнта, які лікувалися в Ізраїлі з діагнозом інфаркту міокарда. З’ясувалося, що у 35% цих пацієнтів протягом 10 років після інфаркту міокарда розвинулася стареча астенія. Крім цього, у них часто реєструвалися повторні випадки інфаркту і ожиріння.
 
За словами фахівців, більшість пацієнтів цієї категорії характеризувалося низьким соціально-економічним статусом, низьким рівнем освіти і доходів, безробіттям, проживанням в неблагополучних районах.
 
Перелік найбільш частих факторів швидкої зношуваності організму, що зустрічалися у відвідувачів лікарів з низькими доходами, включали в себе діабет 2 типу, низьку фізичну активність, швидку стомлюваність, обмеження в праці, а також їх власну думку про «зношеность» і «старість» свого організму.
 
Показово, що раніше вчені з США з’ясовували, що у бідних людей швидше старіють гени.

Читайте також:  Яка дієта знижує ризик ранньої смерті

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СТАЛО ВІДОМО, ЗА СКІЛЬКИ МОЖНА КУПИТИ ЩАСТЯ

СЕКС ПІДВИЩУЄ РІВЕНЬ ДОХОДУ