Експерти назвали кращі натуральні засоби боротьби з артритом. Цінність цього списку ще й у тому, що всі ці пункти підтверджені науковими дослідженнями.

Почнемо з того, чого потрібно обов’язково уникати в своєму харчуванні, якщо ви вже зіткнулися з артритом. В першу чергу, відмовтеся від цукру, рафінованих вуглеводів з білого хліба і білого рису, смажених продуктів, червоного і переробленого м’яса, а також трансжирів. Всі ці продукти харчування відомі своєю здатністю провокувати запальні процеси в організмі. При артриті нам необхідно налягати на їжу, яка, навпаки, зменшує запалення.

До таких продуктів відносяться фрукти й овочі на зразок помідорів, полуниці, чорниці, яблук, вишень, апельсинів та ананасів, зелені листові овочі, горіхи начебто мигдалю і волоських горіхів, жирна риба і оливкове масло. Чудовим джерелом вітамінів A і D, а також жирних кислот Омега-3 є ферментований риб’ячий жир, натуральним чином бореться з болем і запаленням. Включіть в свій раціон імбир, а також куркуму. Її основний інгредієнт куркумін зменшував рівень цілого ряду запальних маркерів.

Не варто забувати про гамма-ліноленову кислоту, яка відноситься до жирних кислот Омега-6, яка часто зустрічається в ботанічних оліях начебто примули вечірньої, чорної смородини і огірочника. Елемент перцю чилі капсаїцин вибірково вступає у взаємодію з ноцицептивними нейронами в мозку, що відповідають за те, як ми сприймаємо біль. І це теж може бути корисним для жертв артриту.

Джерело: МедікФорум