Добре відомо, що стрес може викликати різні проблеми зі шкірою. А ось ці продукти харчування потрібно вживати для того, щоб шкіра виглядала більш здоровою і привабливою.

Дика спаржа. Цей овоч насичений найважливішими мінералами і антиоксидантами. Включення спаржа в ваш раціон допоможе боротися, в тому числі, і з тими ушкодженнями шкіри, які наносяться сонячними променями. Спаржа запобігає утворенню зморшок і глибоких ліній, вона виводять зі шкіри токсини.

Авокадо. У цьому фрукті містяться натуральні олії, жирні кислоти, вітаміни, мінерали і антиоксиданти. Їх поєднання допомагає доглядати за шкірою і адекватно зволожувати її.

Кеш’ю. Цей різновид горіхів багатий селеном, вони містять неабияку кількість цинку і вітаміну С. Все це разом сприяє боротьбі з прищами, зволоженню шкіри, а також зменшенню запальних процесів, викликаних стресом.

Темний шоколад. Ці ласощі багаті антиоксидантами, які забезпечують детоксикацію шкіри і захищають її від сонячних пошкоджень, запобігаючи тим самим передчасному старінню. Нарешті, завдяки вживанню темного шоколаду можна просто підвищити настрій.

Чорниця. Ці ягоди також мають підвищений рівень антиоксидантів, здатних боротися з ознаками стресу, загоювати пошкоджену шкіру і зруйновані капіляри. Чорниця забезпечує захист від прищів і покращує ріст волосся. Про це пише The Health Site.