Здоров’я і молодість нашої шкіри залежать, в тому числі, і від раціону. Ось 7 потужних продуктів харчування, які затримують появу зморшок.

Броколі. Дивовижне джерело вітамінас, що є потужним антиоксидантом. З віком ми виробляємо менше колагену, що підтримує шкіру, і саме тому нам потрібен вітамін С для стимуляції вироблення цього білка. А одним з кращих його постачальників є броколі.

Мигдаль. У горіхах різну кількість вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Мигдаль багатий вітаміном Е – ще одним антиоксидантом, який є частиною природної системи захисту шкіри. Цей горіх можна їсти сирим або смажити і додавати в йогурт або вівсяну кашу.

Батат. Солодка картопля багата бета-каротином. Це каротиноїд, ефективний проти зморшок. Бета-каротин підвищує природний захист шкіри від сонця і захищає її від пошкоджень. Вживання солодкої картоплі забезпечує сяйво шкіри.

Томатний соус. У помідорах міститься лікопін-ключовий каротиноїд, що забезпечує захист від сонячних променів. Їм не можна замінити сонцезахисний крем, але томатний соус забезпечує додатковий захист від раку шкіри.

Сир. Багатий білками – поживними речовинами, які необхідні для вироблення колагену. Крім того, здоровий мікробіом кишечника, що містить трильйони хороших бактерій, допомагає управляти запальною реакцією організму.

Лосось. Жирна риба містить незамінні кислоти Омега-3. Вони зменшують рівень запалень і покращують зовнішній вигляд.

Темний шоколад. Містить флавоноїди какао-поліфеноли, які є потужними антиоксидантами. Вони живлять шкіру і захищають її від пошкоджень, пише samanthacassetty.com.