Старіння – природній процес організму. Але його можна трохи уповільнити за допомогою простих продуктів.

Морква

Цей поширений коренеплід багатий бета-каротином. Людське тіло перетворює даний компонент в вітамін А, який асоціюють з поліпшенням імунної системи, зору, репродуктивності і клітинної взаємодії. Вітамін А неможливо синтезувати в організмі, виходить він тільки ззовні.

Пігмент каротиноїд, присутній в моркві, і дає їй яскравий колір, захищає клітини від впливу вільних радикалів. Крім того, він допомагає захиститися від макулодистрофії – очного захворювання, що розвивається з віком.

Хрестоцвіті

Ще один поширений продукт – хрестоцвіті. У цю категорію потрапляють різні капусти, броколі, редис. Ці овочі багаті не тільки вітамінами, мінералами і каротиноїдами, але і містять глюкозинолати.

Читайте також:  Названі прості способи, які допомагають швидше відновитися після хвороби

Деякі з них пов’язують з регуляцією запалень, антимікробним ефектом. Крім того, в хрестоцвітних велика кількість розчинної клітковини. З її допомогою регулюється рівень цукру в крові, що дозволяє скоротити поглинання жиру, а значить, запобігти набору зайвої ваги.

Цитрусові

Цитрусові – одні з найпоширеніших і доступних фруктів. Фахівці по всьому світу рекомендують включати їх в свою дієту через високий вміст вітаміну С.

Крім цього, в цитрусових багато флавоноїдів, які зв’язуються із запобіганням хронічних захворювань.