ГоловнаНовини Здоров'яКращі продукти харчування з калієм для гіпертоніків

Кращі продукти харчування з калієм для гіпертоніків

Для профілактики і боротьби з підвищеним артеріальним тиском нам потрібен калій. Існують продукти харчування, які містять достатньо цього корисного інгредієнта.

Овочі та фрукти

У таких фруктах, як банани, цитрусові і ківі міститься багато калію, а значить, вони повинні входити в раціон гіпертоніків. Неабияка кількість калію є в ягодах. Якщо ви страждаєте від підвищеного тиску, то фруктів у вашому раціоні має бути ще більше звичайного.

Сочевиця та інші бобові містять високий обсяг калію. Особливо корисні ці продукти для вагітних, які зіткнулися з прееклампсією, тобто з підвищеним тиском при очікуванні дитини. Нагадаємо, що прееклампсія становить загрозу для життя не тільки плода, але і майбутньої мами.

Читайте також:  Продукти, які здатні істотно знизити ризик розвитку раку

Якщо ви не відноситесь до вегетаріанців, то потреби в калії можна задовольняти за допомогою риби на кшталт форелі, різних видів м’яса, включає червоне м’ясо і курку, а також курячих яєць. Всі ці продукти багаті калієм.

Раз вже ми сказали про фрукти, то не можна промовчати про овочі, особливо ті, що відносяться до категорії зелених листових. Налягайте на кольорову і брюсельську капусту, петрушку і кріп, перець, а також інші овочі на зразок часнику, моркви, огірків і помідорів.

Йогурт і молоко серед молочних продуктів – чемпіони за вмістом калію. Для запобігання дефіциту цієї речовини в організмі обов’язково вживайте продукти харчування.

Читайте також:  П'ять міфів про мозок, в які чомусь продовжують вірити люди

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРАВИЛА ХАРЧУВАННЯ ПРИ ПРОБЛЕМАХ З ТИСКОМ

Джерело: МедікФорум