Чоловіки можуть зміцнити ерекцію і довше зберігати працездатність в спальні навіть без допомоги віагри. Для цього існують натуральні засоби.

Еректильна дисфункція або імпотенція являє собою розлад, при якому чоловік не може відчувати або підтримувати ерекцію. Для багатьох представників сильної статі це не просто привід для занепокоєння, а причиною для болісних емоційних переживань і серйозних проблем в особистому житті. Імпотенція дуже поширена, оскільки половина чоловіків у віці від 40 до 70 років стикаються з її проявом. У когось виникають проблеми з виникненням власне ерекції, а більшість не можуть утримати її під час сексу. Дослідження показують, що причинами імпотенції є такі фактори, як стрес, погане харчування і куріння, яке шкодить кровоносним судинам, а також зловживання алкоголем.

Читайте також:  Використання камінів та дров'яних печей підвищує ризик розвитку раку легень у жінок

Саме тому позбавлення від стресу, зниження рівня алкогольних напоїв і відмова від сигарет можуть чинити істотний вплив на боротьбу з імпотенцією, якщо тільки вона не пов’язана з якими-небудь патологічними змінами в простаті, які необхідно виправити хірургічним шляхом. Якщо ж з передміхуровою залозою все в порядку, то можна спробувати повернути чоловічу силу якими-небудь натуральними способами. Почніть з дихальної гімнастики, оскільки дослідження показують, що стабілізація дихання дозволяє довше зберігати ерекцію.

Хороший ефект дають вправи для м’язів тазового дна, які зазвичай практикують жінки. Однак ці вправи дають ефект і чоловікам, причому він досягає 85%, як було заявлено на засіданні Європейського конгресу урологів у Стокгольмі. Найскладнішим і найбільш ефективним методом є абстрагування від сторонніх думок. Саме ці думки, особливо хвилювання з приводу того, що ви не зможете утримати ерекцію, найчастіше і призводить до эректильным дисфункцій. Якщо ж чоловік здатний відволіктися від переживань і зосередитися тільки на приємних відчуттях, ще й утримувати у свідомості якісь сексуальні фантазії, то тривалість ерекції різко збільшиться.

Читайте також:  Перші ознаки деменції у мовленні людини

Джерело: МедікФорум