Що ж все-таки жінок більше всього приваблює у чоловіків – їх мозок чи зовнішній вигляд? Соціологи отримали несподівану відповідь на це дуже поширен питання.

Існує популярна приказка про те, що чоловік повинен бути трохи красивішим за мавпу. Вона каже, що жінкам не стільки важливий зовнішній вигляд представників сильної статі, скільки їх внутрішні якості, включаючи інтелект. Тим не менш, у списку визнаних чоловічих секс-символів, за версією жінок, постійно входять дуже навіть гарні чоловіки. Так що ж є більш важливим в чоловіка для жінки – його розум або зовнішній вигляд? Вчені опитали сотні дорослих людей про те, якими якостями вони підбирають собі партнерів.

При цьому були виділені чотири ключові характеристики, включаючи доброту, сексуальність, розум і хороший характер. Якщо брати чоловіків і жінок у цілому, то вони воліли партнерів, які демонстрували приблизно однакові результати по всім чотирьом названим вище параметрами. Але якщо розглядати жінок окремо, то в цьому випадку розумні чоловіки зовсім не перебували у фаворитах. Можливо, це пов’язано з тим, що занадто розумні чоловіки вимагають особливого поводження з боку жінок, і представниці прекрасної статі просто не хочуть себе цим ускладнювати.

В цілому, більш яскраві порівняно з 90% оточуючих чоловіків задовольняли учасниць опитування. При цьому представники сильної статі, які були розумніші 99% інших чоловіків, вважалися найменш бажаними. Те ж саме стосувалося хорошого характеру, як показало дослідження Університету Східної Австралії.

Джерело: МедікФорум