Під час приготування страв всі деталі мають значення. Наприклад, вважають дієтологи, неправильно підібрана олія може не тільки зіпсувати смак, але і нашкодити здоров’ю.

Сертифікований лікар-дієтолог Катріна Тріско найкращим жиром для приготування їжі називає олія авокадо. За словами експерта, вона приносить користь організму.

“Вона (олія авокадо) надзвичайно універсально через свого м’якого смаку і стійкості до температур. Володіючи м’яким смаком, вона може використовуватися замість ріпакової олії у випічці, а також в якості основи для домашньої заправки або під час смаження”, – пояснює Тріско. Слова дієтолога наводить EatThisNotThat!.

Більш того, зазначає дієтологиня, олія авокадо корисно для здоров’я серцево-судинної системи. “Вона містить як здорові форми ненасичених жирів: мононенасичені жири, які корисні для серця, так і поліненасичені жири, необхідні для різних функцій нашого організму – ми не можемо виробляти їх самі”, – пояснила Тріско.

Читайте також:  106-річний чоловік пояснив, що допомогло йому досягти такого віку

Відзначається, що, згідно з дослідженням 2018 року, опублікованим в журналі FASEB, споживання цільного авокадо і олії авокадо було пов’язано з підвищенням рівня ЛПВЩ, або “хорошого” холестерину. Крім того, вчені виявили “потенційну зв’язок між споживанням авокадо і зниженням ризику серцево-судинних захворювань”.