Послуга по відбілюванню зубів стає все більш затребуваною сучасною людиною. Це пов’язано з тим, що багатьом сьогодні потрібно тісніше контактувати у суспільстві. Тому зовнішньому вигляду надається все більше уваги, а особливо обличчю, яке повинна прикрашати сяюча посмішка. Досягти яскравого блиску зубів стає дедалі важливішою метою для тих, хто бажає у всьому виглядати досконало.

Багато цікавої інформації про відбілювання та досягнуті результати на сайті «Люмі-денту»

Щоб дізнатися все про сучасні методи по відбілюванню зубної емалі, найліпше буде звернутися до професіоналів своєї справи, перейшовши на офіційний сайт спеціалізованої клініки за адресою: www.lumident.kiev.ua. На власному ресурсі «Люмі-денту» відвідувачі зможуть не тільки прочитати про те, які сучасні технології використовуються для відтворення яскравої посмішки, але й отримають змогу подивитися багато відеороликів, які дадуть більш розширене уявлення про професіоналізм та компетентність працівників цього медзакладу. Також користувачам буде цікаво передивися фотогалерею посмішок, що наочно демонструє результати кропіткої праці гігієністів клініки.

Читайте також:  Чи потрібно користуватися зубною ниткою і як це робити правильно

Чи всі люди від природи мають білосніжний колір зубної емалі

Універсального рецепту або методу по відбілюванню зубної емалі не існує. Це пов’язано з тим, що кожна людина має свій природній відтінок зубів, який не можна звести до якогось абстрактного білого кольору. Не більше, як 5% людства є володарями дійсно білосніжної посмішки. Решта має колір зубної емалі у якій присутній той чи інший відтінок кремового або жовтого кольору. Але це врешті решт не є перешкодою у бажанні набути дійсно сяючої білизни. Сучасні методі клініки «Люмі-дент» допоможуть пацієнтам досягти вражаючого результату по відбілюванню і при цьому не завдадуть шкоди здоров’ю зубів.

Читайте також:  Лікування зубних каналів. Як цього уникнути?

Основні методи, що застосовуються у клініці «Люмі-дент»:

  • фотовідбілювання за технологією Magic Smile – застосовується спеціальний гель та лампа, що за кілька процедур надає зубам сяючого блиску;
  • лазерний метод Zoom – абсолютно безболісний комплекс лікування за допомогою лазера;
  • відбілювання за інноваційною методикою Beyond – використовується більш ефективний гель та змінений за довжиною хвилі промінь лампи.

Можливість проходження процедур у домашніх умовах

Крім стандарних клінічних методів, існує можливість проходження процедур у домашніх умовах. Для цього у «Люмі-дент» для пацієнтів виготовляється індивідуальна капа, що повністю відтворює прикус їх зубів. Цю невеличку принаду потрібно надягати лише на кілька годин перед сном або на цілу ніч. У комплекті з капою пацієнт отримує необхідну кількість відбілюючого розчину, що дозволяє без відвідування медзакладу досягати такого ж відмінного результату, як при проходженні стандартних процедур у відділеннях «Люмі-денту». На весь курс лікування відводиться не більш як чотири тижні часу, але за вказівкою гігієніста цей термін може бути значно скорочено.

Читайте також:  Чи потрібно користуватися зубною ниткою і як це робити правильно

*На правах рекламы