Діабет 2-го типу може виявитися небезпечним, якщо рівень цукру в крові постійно зростатиме. На щастя, було доведено, що найкращий напій для лікування діабету знижує високий рівень цукру в крові на 30 відсотків.

Діабет 2 типу може бути доброякісним чи руйнівним залежно від того, як ви на нього реагуєте. Однак якщо ви вживете заходів щодо їх контролю, діабет 2 типу навряд чи вплине на ваше життя. Маючи це на увазі, один напій перевершує решту: проста вода.

Вода є найкращим універсальним напоєм для людей з діабетом. Оскільки вода не містить вуглеводів та калорій, це ідеальний напій для людей із діабетом. Дослідження також показали, що питна вода може допомогти контролювати рівень глюкози (цукри) у крові.

Збільшення споживання води може запобігти або відстрочити початок гіперглікемії (високого рівня цукру в крові) та подальшого діабету. У учасників, які споживали більше одного літра води на день, ризик розвитку нової гіперглікемії був на 28% нижчим, ніж у тих, хто випивав менше 500 мл води на день.

Дослідники також виділили гормон вазопресин, рівень якого підвищується при зневодненні, як можливий фактор ризику гіперглікемії та діабету. Збільшення споживання води може знизити ймовірність підвищення вазопресину. Ще одне пояснення корисної дії води зводиться до виведення рідини.