Американські фахівці з університету орегона розповіли, як оздоровити печінку, не вдаючись до ліків.

Вчені прийшли до висновку, що для поліпшення функцій печінки потрібно обов’язково знижувати в своєму щоденному раціоні споживання цукру, поєднуючи це з фізичними навантаженнями і контролем над споживанням калорій, про це пишуть «ActualNews».

З продуктів, які шкодять печінці, найбільш небезпечними вважаються такі, які містять багато жиру, холестерину. Американські дослідники відзначають, що корекція харчування навіть у плані жирної їжі буде не настільки дієвою, якщо не зменшити рівень цукру в раціоні.

«Обмеження жирної їжі та холестерину ефективно допомагають нормалізувати вагу і відновити обмін речовин, однак якщо ігнорувати цукор, то лікування значно затягнеться», – заявили експерти.

Читайте також:  Косметолог попередила про небезпеку улюбленої багатьма звички

Саме нехтування здоровим харчуванням, на думку дослідників, призведе до того, що до 2020 року різко зросте кількість людей з запаленою печінкою, які в подальшому будуть потребувати пересадки органу. До 30 % дорослого населення сьогодні мають жирові відкладення в печінці, не пов’язані з алкогольною залежністю, з тривогою констатують вчені.

Джерело: МедікФорум