Ваша імунна система наполегливо працює, захищаючи організм від інфекції, і в результаті їй потрібно багато вітамінів, поживних речовин і енергії, щоб продовжувати працювати в повну силу. У той час як здорова, збалансована дієта має життєво важливе значення для підтримки вашої імунної системи, є деякі продукти, які мають особливі властивості, що підвищують імунітет.

Лікар-дієтолог Наомі Ньюман-Бейнарт називає продукти, які найкраще підходять для створення надійного захисту від інфекції.

Знайдіть час для грибів

Бета-глюкан, що міститься в грибах, може допомогти вашій імунній системі працювати в повну силу.

“Гриби багаті бета-глюканами-природними речовинами, які, як було виявлено, допомагають “задіяти” нашу імунну систему, гарантуючи, що вона готова до дії для боротьби з мікробами і мікробами”.

Налягайте на яскраві фрукти і овочі

Маючи незліченну кількість вітамінів, мінералів і поживних речовин, не дивно, що деякі свіжі фрукти і овочі можуть зміцнити вашу імунну систему.

Дієтолог Наомі Ньюман-Бейнарт:

“Одне дослідження, проведене в Німеччині, показало, що медичні працівники, які споживали більше фруктів і овочів, хворіли на застуду на 20% рідше за час дослідження”.

Додатковим бонусом є те, що фрукти та овочі також корисні для вашої шкіри та загального здоров’я.

Приправте свої прийоми їжі

Додавання трав і спецій у ваші страви не тільки посилить смак, але і принесе ряд переваг для здоров’я. Трави і спеції використовувалися в медицині з давніх часів, а зігріваючі спеції, такі як імбир, гвоздика і кориця, прекрасні, щоб зберегти ваше здоров’я взимку.

Лимонний сік і вітамін С

За словами дієтолога Ньюман-Бейнарт, один з простих способів зробити це — додати у воду свіжий лимонний сік.

“Вітамін С – це чудовий спосіб підтримати вашу імунну систему та рівень енергії, коли ви відчуваєте себе виснаженим, і як додатковий бонус, він підтримує вироблення колагену в організмі”.