Всі ми знаємо про те, що чим менше людина їсть, тим менше підшкірного жиру має. Але існують продукти харчування, вживання яких сприяє схудненню, причому в самих правильних місцях тіла.

Авокадо. У половинці цього фрукта 10 г здорових мононенасичених жирів. Це захищає від стрибків рівня цукру, які наказують організму починати процеси збереження жиру в області живота.

Банани. В одному банані міститься 422 мг калію. А цей мінерал обмежує кількість набряків в області живота.

Йогурт. В одній чашки йогурту достатня кількість продукту для стимулювання зростання “хороших” бактерій в животі. Більш того, йогурт позбавляє шлунково-кишкову систему від «поганих» мікроорганізмів, що сприяють здуттю.

Читайте також:  3 причини, чому чоловіки частіше стикаються із хворобами серця

Ягоди. Насичені антиоксидантами, що поліпшують кровотік і доставляють більшу кількість кисню до м’язів. Після вживання ягід фізичні навантаження стають більш ефективними, і це стосується вправ на м’язи преса. Ну а для позбавлення від жиру на животі, щоб цей прес можна було побачити, рекомендуються аеробні навантаження, перед виконанням яких спробуйте вживати йогурт з ягодами.

Зелений чай. Всього дві чашки напою підвищать швидкість метаболізму і допоможуть втратити більше жиру. Це ж стосується і жиру в області живота, пише The Health Site.