Лікар попередив про п’ять звичок способу життя, які можуть надати серйозному ризику ваше здоров’я, включаючи вживання кави у певний час доби.

Кава — один із найпопулярніших напоїв у Великій Британії: щодня випивається до 100 мільйонів чашок.

Хоча вважається, що кава приносить багато користі для здоров’я, наприклад, допомагає запобігти діабету 2 типу і прискорює зусилля зі зниження ваги, він також може мати деякі ризики.

Лікар закликав людей не пити кави після певного моменту дня. Вона пояснила, чому він ніколи не п’є кави і не вживає кофеїн після 12 години дня.

Період напіврозпаду кофеїну становить п’ять-шість годин, і він все ще може затримуватись в організмі перед сном, заважаючи нам заснути чи спати. Тому я дійсно намагаюся уникати будь-яких напоїв із кофеїном у другій половині дня.

Читайте також:  Терапевт розповіла про першу ознаку артриту, яка з'являється вранці

Дефіцит сну пов’язаний із низкою хронічних проблем зі здоров’ям, включаючи хвороби серця, нирок, високий кров’яний тиск, діабет, інсульт, ожиріння та депресію.

Приблизно кожен третій дорослий хоча б раз у житті відчував проблеми зі сном.

Вживання еквівалента подвійного еспресо за три години до сну може повернути ваш біологічний годинник майже на годину тому, ефективно викликаючи зміну часових поясів.

Попередження лікаря було частиною довшого списку звичок життя, яких слід уникати чи змінити заради свого здоров’я.

Шкода алкоголю

«Я лікар, і це п’ять речей, яких я не роблю чи більше не роблю заради свого здоров’я. Перше – вживання алкоголю. Жодна кількість алкоголю небезпечна для нашого здоров’я».

Читайте також:  Різниця між верхнім та нижнім тиском важлива для здоров'я

Надмірне вживання алкоголю пов’язане з розвитком хронічних захворювань та інших проблем зі здоров’ям, таких як високий кров’яний тиск, хвороби серця, інсульт, захворювання печінки та проблеми із травленням.

Він також пов’язаний з раком грудей, рота, горла, стравоходу, голосового апарату, печінки, товстої та прямої кишки.

Уникайте пити із пластикового посуду

Лікар застеріг від використання пластикових контейнерів для їжі.

Хімічні речовини пов’язані з безліччю проблем зі здоров’ям, включаючи втручання в репродукцію, підвищений ризик раку та порушення функцій імунної та нервової систем.

Продовжуючи стурбованість лікаря з приводу порушення сну, викликаного кофеїном, вона рекомендувала не здійснювати регулярні рейси з ефектом «червоних очей», тобто рейси, які відправляються пізно вночі та прибувають рано-вранці.

Читайте також:  Які фрукти та овочі з магазину небезпечні

«Політ з ефектом червоних очей може суттєво порушити ваш нічний сон, тому я по можливості уникаю їхнього прийому».

Лікар закликав людей жодного дня не обходитися без п’яти різних рослинних продуктів.

«Це можуть бути фрукти, овочі, трави та спеції».