Медичний бандаж — це спеціальний виріб, що здійснює підтримку, а також обмеження рухливості пошкоджених суглобів, м’язів і зв’язок. За допомогою такого фіксатора можна уникнути різноманітних ускладнень, скоротити період реабілітації.

Якісні та натуральні бандажі від українського виробника товарів медичного призначення ТМ «TOROS-GROUP» можна придбати в інтернет-магазині та мережі фірмових магазинів «TOROS-MARKET». Виробник гарантує відповідність продукції міжнародним стандартам, високу зносостійкість та легкий догляд за будь-яким виробом.

Кожен бандаж має певне призначення та використовується при різних патологіях. Перед покупкою такого медичного виробу необхідна консультація фахівця — хірурга, травматолога, ортопеда, гінеколога.

Післяопераційний бандаж

Це широкий ремінь, що надягають на живіт, часто має гачки або липучки для кращої фіксації. Виріб забезпечує підтримку м’язів живота та попереку, захищає операційні шви. Завдяки такому поясу прискорюється процес реабілітації, знижується інтенсивність больових відчуттів.

 

Післяопераційний бандаж застосовують при:

  • кесаревому розтині;
  • операції на черевній порожнині;
  • лапаротомії;
  • операції на хребті;
  • опущенні органів;
  • післяпологовому періоді;
  • травмах грудної клітки.

Користуватися медичним ременем необхідно в денний час. Рекомендується періодично знімати, щоб шкіра могла дихати.

Паховий бандаж

Цей виріб складається з пояса з ремінцями, пластини зі спеціального сплаву та бічної застібки-липучки. Використовують його за наявності пахової грижі, а також на останньому триместрі вагітності, під час виникнення болю в паховій зоні, після хірургічного втручання. Використовується лише в денний час, надягається в положенні лежачи.

Бандаж для верхніх кінцівок

Може бути фіксатор для зап’ястя (для лікування травм кисті та променево-зап’ясткового суглоба), для плечового суглоба (для профілактики артриту, при зламаній ключиці, травмах плечового пояса), для ліктьового суглоба (для профілактики розтягнень).

Різні види медичних бандажів дуже часто застосовують для зниження больових відчуттів, захисту швів та прискорення процесу відновлення. Купувати такі вироби краще за все у перевірених виробників, наприклад, «TOROS-GROUP».