Єгипетський доктор Сахай Маркет представив увазі найбезпечніші способи виведення зайвої рідини з організму. Одним з них є вживання капусти.

Причини зайвої рідини в організмі включають в себе фізіологічні фактори, наприклад, гормональні коливання, а також зовнішні, в числі яких недолік руху, погане харчування, медичні препарати. Стан при цьому загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям, що включає в себе погіршення роботи серцево-судинної системи, мозку, нирок.

Спеціаліст запевняє, що найкраще проблему вирішувати безпечними способами. Наприклад, капуста має потужні сечогінні властивості, при цьому овоч додатково допомагає позбавлятися від жирових відкладень.

Не гірше з поставленим завданням справляється часник за рахунок вмісту в ньому аллицина – органічна сполука, яке при цьому розріджує кров. Більше того, мова йде про потужний антиоксидант, що знижує ризик розвитку онкологічних захворювань.

Читайте також:  Чому бурчить у животі і коли це може бути небезпечно

Селера теж сприяє виведенню зайвої рідини з організму, зменшуючи при цьому рівень сечової кислоти в організмі за допомогою деяких інгібіторів, які вона містить, тому даний продукт слід додати в раціон і людям з подагрою.

Вживання кавуна – ще один безпечний спосіб вирішити зазначену проблему зі здоров’ям. Продукт складається на 92% з води, що пояснює сечогінну дію, в чому допомагає і калій, що має місце в складі. Сюди ж відноситься поліпшення стану нирок, нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, профілактика серцевих патологій.