Уникнути появи неприємного запаху з рота вранці може допомогти простий спосіб – відмова від їжі за три години до сну.

Цей спосіб назвав лікар, фахівець з вуха, носа і горла Еріх Фойгт в інтерв’ю британському виданню Business Insider. За словами медика, люди часто не пов’язують свої пізні прийоми їжі з неприємним запахом з рота вранці. Тим часом, звичка пізно вечеряти сприяє смердючому диханню вранці, стверджує Фойгт.

“Люди, які вживають їжу пізно ввечері, сильно напружують шлунок вночі. Положення тіла на плоскій поверхні ліжка сприяє попаданню шлункової кислоти в стравохід під час процесу травлення, що викликає неприємний запах у роті”, – назвав причину лікар.

Таким чином, спосіб покінчити з відразливим “ароматом” з рота вранці може бути простим. Ось порада фахівця: намагайтеся нічого не їсти за три години до сну, це дозволить шлунку переварити їжу до того, як ви підете в ліжко.

Також Фойгт зауважив, що особливо часто неприємний запах з рота вранці зустрічається у людей з хронічним захворюванням (запаленням) носових пазух. Під час сну вони починають дихати через рот, а не через ніс. Тому, якщо погане дихання вранці стає постійним явищем, потрібно обговорити проблему і проконсультуватися з отоларингологом, поділився експерт.