48 -річна жінка прийшла в лікарню зі скаргами на біль у вусі , яка не припинялася цілу добу. Вона була шокована , коли лікарі повідомили , що виявили там личинку .

Мешканка Тайваню цілий день страждала від сильних болів у вусі. Спочатку вона вирішила , що біль якось викликається носінням слухового апарату , але його зняття ситуацію не виправило . Тоді дама пішла до лікарів за консультацією. Медики уважно вивчили ліве вухо пацієнтки і побачили , що внутрішня його частина вся покрита якимись криваво-червоними виділеннями.
 
А безпосередньо біля входу у вушний канал розташувалася личинка мушки дрозофіли , яка повільно просувалася всередину. Як вважають медики , личинка комахи у вусі жінки перебувала не менше доби. Доктор Ченг-Пінь Ши , який лікував пацієнтку , заявив журналістам , що чутливість лівого вуха жінки була знижена через тривале носіння слухового апарату .
 
Крім того, через цього апарату в лівому вусі було тепліше , ніж звичайно , що могло додатково залучити личинку . Детальний опис цього випадку приводиться в медичному журналі New England Journal of Medicine . Повідомляється , що лікарі змогли без особливих зусиль видалити личинку , обробити вухо і відпустити жінку додому , виписавши їй антибіотики.

Читайте також:  6 найвагоміших для здоров'я причин, чому потрібно їсти полуницю

Її стан відразу ж покращився після видалення личинки. Через два тижні всі пошкодження вушного каналу зажили . Як вважають лікарі , личинка заповзла у вухо жінки в її будинку . Найчастіше з комах у вуха людей потрапляють різного роду літаючі об’єкти і таргани , а що до личинок дрозофіл , то такі випадки є відносно рідкісними .