Іноземні фахівці стверджують, що регулярне вживання часнику допомагає нормалізувати кров’яний тиск і запобігти утворенню тромбів.

Також часник потрібно вживати в якості профілактики таких захворювань, як артрит і остеопороз.

Крім того, фахівці нагадали про користь часнику в боротьбі з простудними захворюваннями. Він допомагає перемогти бактерії і віруси, повідомляє портал Food.News.

Відзначається, що часник не може зупинити утворення холестерину, але він не дає йому окислюватися.

Крім того, цей продукт допомагає розчиняти кров’яні згустки. Тому його вважають відмінним профілактичним засобом проти гіпертонії і патологій серця. Часник має протизапальний ефект, не дає кров’яним тільцям злипатися між собою, відповідно тромби не утворюються.

Читайте також:  Ці 2 напої призводять до утворення церебральних аневризм - ризик крововиливів

Вживати засоби з часником для нормалізації високого тиску слід дуже акуратно, особливо якщо людина приймає якісь медикаменти, які позначаються на згортання крові. Наприклад, якщо приймати часник разом з антикоагулянтами або ж антиагрегатними ліками, то можуть виникнути сильні кровотечі. Перед початком лікування тиску часником, потрібно проконсультуватися з лікарем.

Якщо кожен день вживати часник, то високий артеріальний тиск може знизитися приблизно на 8 відсотків.

Найбільш ефективним вважається наступний рецепт. Два великих зубчики часнику необхідно нарізати тонкими пластинками і залити двома склянками води. Настоюється засіб приблизно 12 годин. Його слід залишити на ніч і вранці випити. Тривалість курсу лікування становить місяць. Пити воду з часником потрібно не тільки вранці, але і ввечері.

Читайте також:  Не пропускайте прийоми їжі. Це небезпечніше для здоров'я, ніж ми думали