Багато людей намагаються не допустити появи зайвих кілограм, дотримуючись дієти, але не завжди досягають бажаного в своїх прагненнях. Лікар Дмитро Раєвський озвучив продукти, які не можна вживати перед сном.

Щоб домогтися результату, потрібно в ідеальних обставинах отримати консультацію дієтолога. Спеціаліст проведе аналізи і складе раціон, грунтуючись на їх показниках, а також враховуючи смакові переваги клієнта, але не всі мають можливість відвідати лікаря. При цьому здорове харчування – це основа гарного самопочуття і довголіття, а тому людям потрібно стежити за тим, що вони вживають, особливо перед сном.

Часто людина не може заснути, не з’ївши чогось. Це не забороняється, але потрібно ретельно відбирати продукти. В першу чергу необхідно відмовитися від гострих страв і соусів і приправ, а також майонезу. Через них починається здуття шлунка і печія. Тому якість сну погіршиться. Не потрібно на ніч їсти копчені страви. У їх складі є амінокислота терамін. Вона провокує нервові імпульси, оскільки в організмі підвищується вироблення норадреналіну. Відмовитися від ковбас, сосисок і консервів ще й тому, що в них багато солі. Та викличе набряк обличчя вранці, оскільки затримує в тканинах воду.

Не можна перед сном їсти вуглеводи. Потрібно відмовитися від цукерок, варення і цукру, а також від здобних булок і білого хліба. Містяться ці речовини в картоплі і крупах. Через них підвищується газоутворення і створюється навантаження на підшлункову залозу. Разом з цими продуктами слід уникати бобових і гороху.

Шанувальники кави повинні розуміти, що в цьому напої високий вміст кофеїну, як і в шоколаді і різноманітних сортах чаю. Щоб не порушити сон, потрібно вжити останню порцію напою, що бадьорить не пізніше, ніж за дві години до сну. Краще ж за все і зовсім обдурити організм, випивши стан гарячої води на ніч. Це дозволяє відчути відчуття ситості.

Джерело: actualnews