Деякі вчені вважають, що вплив звичайних щоденних дій становить понад 75% з усієї кількості факторів, здатних погіршувати або поліпшувати самопочуття людини.

Зокрема, однією з найбільш шкідливих повсякденних звичок експерти називають тривале сидіння на стільці. За даними дослідників з Канади, саме сидячий спосіб життя виявляється провокатором двох третин випадків раку кишечника і багатьох випадків раку грудей, раку легенів, а також раку простати. Після години на стільці треба обов’язково вставати і розминатися!

Інша небезпечна звичка споживати велику кількість м’яса і сиру. Вчені з Університету Південної Каліфорнії знайшли свідчення того, що люди середнього віку, що вживають багато продуктів – джерел тваринних білків, помирають від раку в чотири рази частіше. Білок слід шукати у бобових та горіхах, а не в зайвій шматку сиру.

Але якщо ви правильно харчуєтеся, однак вашому організму бракує сну, здоров’я все одно піддається ризику. Наукові фахівці стверджують, що при хронічному недосипу ризик розвитку раку підвищується до того ж рівня, що і у завзятих курців.

Крім того, з загрозою раку лікарі пов’язують використання газових плит. Організм людини, яка готує на такій плиті, стикається з додатковими дозами окису вуглецю, двоокису азоту та формальдегіду. Нічого хорошого від цих речовин для здоров’я чекати не можна.

Джерело: МедікФорум