ГоловнаНовини Здоров'яЗвички, які б’ють по здоров’ю сильніше за сигарети

Звички, які б’ють по здоров’ю сильніше за сигарети

Деякі вчені вважають, що вплив звичайних щоденних дій становить понад 75% з усієї кількості факторів, здатних погіршувати або поліпшувати самопочуття людини.

Кип'ятити воду

Зокрема, однією з найбільш шкідливих повсякденних звичок експерти називають тривале сидіння на стільці. За даними дослідників з Канади, саме сидячий спосіб життя виявляється провокатором двох третин випадків раку кишечника і багатьох випадків раку грудей, раку легенів, а також раку простати. Після години на стільці треба обов’язково вставати і розминатися!

Інша небезпечна звичка споживати велику кількість м’яса і сиру. Вчені з Університету Південної Каліфорнії знайшли свідчення того, що люди середнього віку, що вживають багато продуктів – джерел тваринних білків, помирають від раку в чотири рази частіше. Білок слід шукати у бобових та горіхах, а не в зайвій шматку сиру.

Читайте також:  4 міфи про здоров'я, які потрібно залишити в році, що минає

Але якщо ви правильно харчуєтеся, однак вашому організму бракує сну, здоров’я все одно піддається ризику. Наукові фахівці стверджують, що при хронічному недосипу ризик розвитку раку підвищується до того ж рівня, що і у завзятих курців.

Крім того, з загрозою раку лікарі пов’язують використання газових плит. Організм людини, яка готує на такій плиті, стикається з додатковими дозами окису вуглецю, двоокису азоту та формальдегіду. Нічого хорошого від цих речовин для здоров’я чекати не можна.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News