Антиоксидант може запобігти накопиченню в кровоносних судинах, яке може призвести до утворення тромбів.

Хоча певний ступінь зсідання крові необхідний для запобігання надмірній кровотечі, згустки, які не розчиняються природним чином, можуть викликати проблеми. Це пов’язано з тим, що згустки можуть переміщатися до життєво важливих органів, що може призвести до невідкладних станів, таких як інсульти та легенева емболія. Однак є способи знизити ризик утворення тромбів, пише Express.

Коензим Q10 – дуже потужний і недооцінений антиоксидант. Ми виробляємо цю поживну речовину ендогенно (тіло виробляє її), проте з віком наше тіло виробляє менше. Коли ми досягаємо середнього віку, прийом добавок з CoQ10 є одним із найбільш корисних способів боротьби із запальним окисним накопиченням у наших кровоносних судинах, що є однією з основних причин утворення тромбів.

Лікар також виступав за використання магнію та омега-3.

«Магній є життєво важливим мінералом, який допомагає знизити ризик утворення тромбів, оскільки він розслаблює (розширює) артерії, допомагає знизити кров’яний тиск та стимулює серце перекачувати кров. Омега-3 є природним антикоагулянтом та антиоксидантом і добре відомий своїми властивостями проти зсідання крові».

Інші способи знизити ризик утворення тромбів

Регулярний рух є ключовим моментом, коли йдеться про зниження ризику утворення тромбів. Бездіяльність викликає скупчення крові в нижніх кінцівках і призводить до згортання крові, тому переконайтеся, що якщо весь день сидите за столом, ви робите короткі регулярні перерви, щоб рухатися і розім’яти ноги.

Вільний одяг сприяє припливу крові, а компресійні шкарпетки або панчохи допомагають запобігти скупченню крові в ногах. Хоча це і дивно для глядачів, час від часу піднімайте ноги на кілька дюймів вище за рівень серця, щоб підтримувати кровотік.