Лікар розкрив одну важливу ранкову пораду, яка може допомогти людям почуватися бадьоріше протягом частини дня, що залишилася.

Лікар дав одну важливу пораду, яку слід включити до свого ранкового порядку дня, щоб отримати від сну максимум задоволення і залишатися «бадьорим» протягом дня.

Це сталося після того, як нове дослідження показало, що більшість британців позбавлені сну. Згідно з останніми даними, дорослі часто не висипаються.

«Якщо ви постійно відчуваєте втому протягом дня, значить, щось не так. Щось не так, бо ваше тіло говорить із вами – спати. Нестача сну з часом може призвести до таких ускладнень зі здоров’ям, як передчасне недоумство, проблеми із серцево-судинною системою, депресія та занепокоєння», – каже лікар-загальної практики Тетяна Захарова.

Читайте також:  Простий аналіз крові розкриє шанси дожити до 100 років

Три чверті учасників прокидаються з почуттям втоми принаймні двічі на тиждень, при цьому, за оцінками, від 50 до 70 мільйонів людей живуть із хронічними або постійними порушеннями сну.

Лікар виділила одну поширену поведінку, яка може «значно» порушити сон і викликати у вас сонливість майбутнього дня. Перевірка телефону вранці або перед сном може призвести до того, що ваш мозок перейде від дельта-хвиль до бета-хвиль, а це означає, що ваш мозок пропускає важливі альфа-і тета-хвилі.

Це може викликати багато негативних наслідків протягом дня.

Лікар сказала, що одна «важлива порада», яка допоможе вам почуватися «бадьорішим» протягом дня, — це зателефонувати кудись у своїй кімнаті, де «ви не зможете до нього додзвонитися».

Читайте також:  Лікар назвав продукти, які допоможуть позбавитися болю в суглобах цієї осені

“Коли у вас спрацює будильник на телефоні, встаньте, щоб вимкнути його, а потім негайно заправте ліжко, щоб уникнути спокуси знову заснути”, – порадила вона.

Дослідження показало, що 83 відсотки учасників заявили, що регулярно використовують будильник, причому кожен п’ятий використовує його щодня.

Але Захарова сказала, що це «даремно витрачає сон» і змушує ваше тіло кілька разів «трястись», налаштовуючи вас на поганий початок дня.

Лікарі рекомендують усім дорослим спати від сьомої до дев’ятої години щоночі. Однак підліткам потрібно значно більше часу в ліжку: підліткам потрібно від восьмої до десятої години сну, а дітям віком від шести до 12 років – від дев’ятої до 12 години.

Читайте також:  Уролог назвав продукти, які є небезпечні для нирок

Нестачу сну постійно пов’язують із хронічними проблемами зі здоров’ям, такими як апное уві сні, хвороби серця, нирок, високий кров’яний тиск, діабет, інсульт, ожиріння та депресія. Це також може призвести до безсоння, коли у людини регулярно виникають проблеми із засинанням.