Це захворювання послаблює імунну систему, роблячи вас вразливішими для інших захворювань.

Це той час року, коли багато хто з нас страждає від сезонних захворювань, таких як застуда або грип.

Вони часто легкі, і, якщо у вас в цілому хороше здоров’я, зазвичай нема про що турбуватися. Однак, якщо відновлення займає більше часу, ніж зазвичай, це може бути ознакою того, що щось не так.

Погане самопочуття протягом «тривалого» періоду часу може сигналізувати про смертельний рак.

Лікар попередив, що це одна з характерних ознак лімфоми.

Лімфома – це рак, який починається у клітинах лімфатичної системи – мережі трубок по всьому тілу, яка допомагає боротися з інфекцією чи захворюванням. Таким чином, рак лімфатичної системи може зробити вас особливо вразливим до хвороб.

Читайте також:  Нестача сну підвищує ризик гіпертонії – ось скільки потрібно спати

«Якщо ви погано почуваєтеся протягом тривалого періоду часу, я раджу поговорити з вашим терапевтом, щоб дізнатися, що може бути причиною розладу вашого тіла», – каже лікар-онколог Андрій Воробйов.

Однак він сказав, що хвороба “рідка”, але рекомендував звернути увагу на те, як довго триває ваша хвороба.

“Майте на увазі, що лімфома зустрічається досить рідко, тому статистично ймовірність вашого захворювання пов’язана з іншою проблемою”, – пояснив лікар. «Я раджу вам судити про тривалість вашої хвороби за середнім часом, протягом якого може виникнути застуда чи грип. Сім-десять днів у цей час є нормою для більшості людей, хоча можливо, що почуття втоми чи застуди може тривати трохи довше».

Читайте також:  За допомогою цієї дієти ви омолоджуватимете свій організм щодня

Наявність лімфоми може означати, що ваша імунна система ослаблена. Зазвичай лейкоцити виборюють інфекції. Якщо у вас лімфома, замість здорових лейкоцитів виробляються ракові лейкоцити (які становлять лімфому).

Це може призвести до легшого розвитку інфекцій. Інфекції можуть бути серйознішими або тривати довше, ніж зазвичай. Інфекції часто викликають підвищення температури, відчуття жару та тремтіння.

«Інші симптоми залежать від того, де вашого тіла знаходиться інфекція – наприклад, у вас може бути біль у вусі, кашель, біль у горлі, біль при сечовипусканні або нудота і діарея. Зверніться до свого терапевта, якщо ви стурбовані тим, що вам не стає краще після незначної інфекції».

Читайте також:  15 порад, які допоможуть схуднути цієї осені

Онколог також порадив виявити найпоширеніші ознаки лімфоми.

Оскільки лімфома – це рак лімфатичної системи, набряклі лімфатичні вузли зазвичай є однією з перших ознак розвитку цього типу раку. Інші ознаки включають нічну пітливість, свербіж, втрату ваги та втому.

При пошуку опухлих лімфатичних вузлів, щоб виявити ймовірність лімфоми, перевірте пах, шию та пахви на предмет сильного набряку, оскільки це найпоширеніші місця, де виникають ці симптоми.

«Якщо у вас у грудях чи животі пухлина чи біль, це також може бути потенційною ознакою лімфоми», – радить Воробйов.

Якщо у вас виникли якісь симптоми лімфоми, вам слід звернутися до свого лікаря.