Аномально тепла зима може погано позначитися на стані людей з деякими хронічними захворюваннями, такими як астма або серцево-судинні порушення. Про це повідомила лікар-кардіолог Наталія Насібуліна.

Лікарка розповіла, що теплу зиму важко переносять в першу чергу ті, що страждає бронхіальною астмою та серцево-судинними захворюваннями. Зокрема, фахівець помітила, що тепла зима супроводжується зниженням атмосферного тиску, яке впливає на гіпотоніків. В результаті таких атмосферних коливань вони починають страждати від задишки і відчуття нестачі повітря.

Також складнощі з диханням через нестабільну вологою і теплою зимової погоди виникають у астматиків.

Ще одна категорія людей, які можуть погано почувати себе в таку зиму, як зараз, – це алергіки. За словами Наталії Насібуліної, у цих людей на тлі погодних коливань знижується рівень лейкоцитів в крові, через що посилюється схильність до інфекційних захворювань.

Читайте також:  Перші ознаки деменції, які з'являються у компанії друзів

Також на теплу зиму погано реагують метеочутливі громадяни, у яких починає страждати вся вегетативна нервова система.

«В моменти магнітних бур, характерних для нестійких зим, порушується робота гіпофіза, який відповідає за функціонування всіх залоз внутрішньої секреції, змінюється обмін речовин, збиваються біоритми, погіршується сон, потім з’являються неврози і хронічна втома», – розповіла про це лікар.

Наталія Насібуліна порадила тренувати вегетативну нервову систему, щоб легше переносити погодні аномалії. Для цього слід ходити на масаж, висипатися, більше гуляти на свіжому повітрі і регулярно харчуватися, підкреслила медик.

Джерело: МедікФорум