Спина у дорослих людей може хворіти не тільки через грижі або явних травм, іноді її причини є неочевидними і важковловимими.

Лікар Максим Гончаров розповів в інтерв’ю, чому може захворіти спина у дорослої людини. За словами експерта, причини даної проблеми далеко не завжди бувають зрозумілими.

Гончаров зауважив, що пошкодження хребта, що веде до появи такого болю, може статися в силу різноманітних обставин. Неправильна постава, неадекватний розподіл навантаження при виконанні рутинних справ, необережний рух – всьому цьому людина може не надавати значення, але його спина може почати хворіти.

“Дискомфорт може виникнути навіть через невроз, хоча виявити його за допомогою апаратури не вийде”, – додав медик.

Читайте також:  Повсякденні звички, які погано впливають на здоров'я очей

Також Гончаров вказав на той факт, що болі в спині є одним з наслідків плоскостопості. В цьому випадку відсутня локалізація больового вогнища-болить не справа або зліва, а відчувається “розлита хворобливість по попереково-крижовому відділу хребта”.

Біль такого роду загострюється, коли людина стоїть.

Найбільш поширена причина хворої спини у дорослої людини-це остеохондроз, додав фахівець. За його словами, до 50 років у всіх, хто скаржиться на спину, остеохондроз провокує больові відчуття в 70% випадків.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News