Лікар дав рекомендації, розповівши, скільки кавуна можна їсти в день. За словами Романа Шульгіна, цей плід можна їсти не всім, оскільки існують протипоказання.

Осінь – це сезон кавуна. У цю пору року ягода найбільш доступна і безпечна, оскільки визріває самостійно, без застосування хімічних добрив. Багато хто намагається регулярно вживати ягоду, але потрібно знати міру і не переїдати, так як є ризик спровокувати різні порушення здоров’я.

Безпечною порцією для звичайної людини, за словами завідувача урологією Волгоградського обласного урологічного центру, є від 500 до 1 000 грам продукту в день. Якщо з’їсть більше, можна завдати шкоди ниркам. Ті ж, хто спостерігаються у лікаря, повинні з особливою обережністю ставитися до фрукту. Коли органи працюють з порушенням, вони не можуть швидко виводити воду, чому відбуваються набряки і гіпертензія. Крім того, відбувається і навантаження на підшлункову залозу.

Читайте також:  Названо ягоду, яка допомагає зберегти зір в літньому віці

Вона з’являється через великий вміст в м’якоті ягоди простих вуглеводів. Страждає залоза і через жовчогінних властивостей кавуна. Через це робота органу стимулюється, і у людини, що має хронічні недуги, може статися запалення.

Джерело: actualnews