Якщо одна з внутрішніх систем організму дає збій, то це обов’язково позначиться на зовнішньому вигляді людини. Фахівці назвали основні тілесні сигнали, що говорять про те, що потрібно звернути увагу на здоров’я і почати приймати вітаміни.

У нормі у людини має випадати за день 50-150 волосся. Надмірне випадання означає нестачу вітаміну B7, хоча інші мікроелементи даної групи також впливають на стан шевелюри. Щоб підняти їх рівень до оптимального, необхідно включити в раціон пшеницю, рис, печериці, шпинат.

Судоми провокуються нестачею кальцію. Особливо до цього схильні люди, активно займаються спортом, так як при посилених фізичних навантаженнях мінерали вимиваються разом з потом. Відновити дисбаланс допоможе лікар, який призначить препарати.

Читайте також:  Експерти назвали колір фекалій, при якому потрібно насторожитися

Акне на обличчі, як і випадання волосся, говорить про відсутність вітаміну B7. Для нормалізації цього показника крім вищевказаних продуктів потрібно вживати моркву, білокачанну капусту, апельсини, персики і яблука. Нестача вітамінів груп B також призводить до судом.

Ущільнення на шкірі сигналізують про низький рівень вітамінів A, D і незамінних жирних кислот. В цьому випадку теж допоможе правильне харчування з включенням апельсинів, броколі, печінки тріски, жирної риби і кисломолочних продуктів.

Якщо білки очей пожовкли, значить не в порядку показник вітаміну B12. Його можна отримати зі свинини, яловичини і баранини. Ясна кровоточать через брак вітаміну D, фосфору і кальцію. Виправити проблему можна за допомогою дієти і ліків, які пропише лікар.

Читайте також:  Ці продукти призводять до проблем із потенцією

Тріщини на губах з’являються при низькому рівні заліза і цинку. Знову на допомогу прийде правильне харчування у вигляді м’яса птиці, яєць і горішків. Фахівці радять вживати ці продукти разом з цитрусовими для кращого засвоєння мінералів.