Шокуюча історія сталася в Індії, де місцевого 35-річного чоловіка прооперували. Передбачалося, що у нього харчове отруєння. Однак з’ясувалося, що насправді в його організмі накопичилася ціла купа заліза!

Чоловік потрапив до лікарні через серйозні болі в животі. Яке ж було здивування хірургів, коли вони зрозуміли справжню причину страждань пацієнта. Виявилося, що в шлунково-кишковому тракті чоловіка накопичилося 263 монети і 100 цвяхів. Все це важило близько півтора кілограмів.

Також у шлунку місцевого жителя перебували леза від бритви, скло, каміння і 15-сантиметровий шматок іржавої залізної скоби. Всього лікарі витягли 7 кілограмів сторонніх предметів!

Відзначається, що 35-річний чоловік скаржився на болі протягом трьох місяців. Лікарі вважають, що у нього може бути психічне відхилення. Передбачається, що так він намагався «заїсти» депресію.

Читайте також:  Онколог порадив крупи для кращого захисту від раку кишечнику

Про дивні харчові звички чоловіка родичі навіть не здогадувалися. Саме тому вони не могли підказати природу болю.

Незважаючи на те, що залізо та каміння зберігалися в людині так довго, вони не завдали серйозної шкоди його організму. Втім, деякі цвяхи все-таки проткнули стінку шлунка, чим викликали кровотечу і зменшення рівня гемоглобіну.

Лікарі попереджають, що подібні дії можуть виявитися смертельними. Особливо часті випадки ковтання неперетравлюваних предметів маленькими дітьми. Тому медики настійно рекомендують батькам завжди стежити за малюками.

Джерело: 7mednews