Кращі уми людства шукають ліки від онкологічних захворювань. Вчені із Кардіффського університету, схоже, змогли виявити ефективний засіб, який допоможе позбавити від раку. Детальніше про це розповімо в матеріалі.

Експерти знайшли спосіб знаходження та знищення аномальних Т-клітин, які призводять до розвитку Т-клітинної ліфоми. Про результати дослідницької роботи повідомляється на сайті спеціалізованого видання.

Відзначається, що ліфома здатна утворювати з перероджених імунних клітин – лімфоцитів. Є два їх типу – В-клітини і Т-клітини. З допомогою останнього наукового дослідження вчені знайшли спосіб вилікувати хвору людину від В-клітинної ліфоми. Т-клітинна ліфома так і залишається однією з найбільш агресивних форм онкології.

Читайте також:  Провідна причина випадання волосся - нестача поживних речовин

Як правило, Т-клітини борються із збудниками хвороб, використовуючи рецептори, які складаються з генів С1 і С2. В організмі є приблизно однакова кількість Т-клітин, як з генами С1, так і з С2. Якщо Т-клітина переродиться, то всі ракові клітини будуть містити тільки один з цих генів.

Причому вчені відкрили спосіб без ушкодження здорових. Цей метод дозволяє зберегти імунну систему людини.

Джерело: 7mednews