ГоловнаНовини Здоров'яВчені знайшли ефективний метод лікування раку

Вчені знайшли ефективний метод лікування раку

Кращі уми людства шукають ліки від онкологічних захворювань. Вчені із Кардіффського університету, схоже, змогли виявити ефективний засіб, який допоможе позбавити від раку. Детальніше про це розповімо в матеріалі.

Рак

Експерти знайшли спосіб знаходження та знищення аномальних Т-клітин, які призводять до розвитку Т-клітинної ліфоми. Про результати дослідницької роботи повідомляється на сайті спеціалізованого видання.

Відзначається, що ліфома здатна утворювати з перероджених імунних клітин – лімфоцитів. Є два їх типу – В-клітини і Т-клітини. З допомогою останнього наукового дослідження вчені знайшли спосіб вилікувати хвору людину від В-клітинної ліфоми. Т-клітинна ліфома так і залишається однією з найбільш агресивних форм онкології.

Як правило, Т-клітини борються із збудниками хвороб, використовуючи рецептори, які складаються з генів С1 і С2. В організмі є приблизно однакова кількість Т-клітин, як з генами С1, так і з С2. Якщо Т-клітина переродиться, то всі ракові клітини будуть містити тільки один з цих генів.

Читайте ще:  Вчені з'ясували, що песимізм корисний для здоров'я

Причому вчені відкрили спосіб без ушкодження здорових. Цей метод дозволяє зберегти імунну систему людини.

Джерело: 7mednews