Злоякісні пухлини можуть виникнути через харчування. Про яку їжу йде мова, ми розповімо в нашому матеріалі.

Каліфорнійські вчені у своєму останньому дослідженні довели, що висока концентрація поганого холестерину в судинах людини може призвести до розвитку ракових пухлин навіть у молодих людей.

Дослідники з’ясували, що найшвидше розвиваються злоякісні новоутворення в тканинах кишечника. Виявилося, що рак радше за все вражає м’які тканини. У тому випадку, якщо в крові багато холестерину, то ризик появи пухлини зростає в 100 разів. Американські вчені змогли довести це на підставі результатів дослідів, які вони проводили на лабораторних гризунах.

Читайте також:  Ризик раку збільшується, якщо у вас бліда шкіра або ластовиння - 5 ознак меланоми

В організм мишей фахівці вводили препарат, який містить мутований штучним шляхом ген, який кодує фермент Lрсаt3. А той, у свою чергу, відповідає за синтез речовин для мембран клітин. В умовах, коли в організмі мишей підвищується рівень холестерину, товщина клітинних мембран стає більше. А після цього ще й стовбурові клітини починають скажено ділитися. Всі ці фактори врешті-решт призводять до того, що тканини кишечника вражають ракові клітини.

В даний час онкологи продовжують свої дослідження. Вчені збираються з’ясувати, наскільки підвищений холестерин впливає на появу інших видів раку.

Таким чином, лікарі рекомендують менше вживати в їжу яловичі і свинячі мізки, нирки, печінку, свинячі рульки, сирокопчену ковбасу, сардельки, жирні сири, топлене вершкове масло, жирний сир, яйця.

Читайте також:  Медики розповіли, що допомагає продовжити життя людям після 60 років

Джерело: 7mednews