Американські дослідники поповнили звід рекомендацій про довголіття і продовження молодості. Цілий ряд джерел повідомляють , що , на підставі підсумків останнього дослідження , фахівцями були скориговані «золоті» правила продовження молодості і довголіття .
 
Проаналізувавши дані 15 тисяч пацієнтів від 45 до 65 років , медики зробили висновок, що дотримання досить простих правил дозволяє людині «зупинити» молодість і розраховувати на довголіття . Власне , не можна сказати , що нові рекомендації вчених про те , що потрібно робити , щоб жити довго і щасливо , – це надрядові істини. Але дослідження показує , що всі вони мають під собою експериментальне підтвердження .
 
Зокрема , з’ясувалося , що на молодість і довголіття можна розраховувати в дійсності , якщо відмовитися від таких шкідливих звичок як куріння і вживання алкоголю. Крім того , для довгого і здорового життя важливо щодня вживати достатню кількість овочів і фруктів , і, як мінімум , 30 хвилин приділяти фізичним навантаженням.
 
Також фахівці рекомендують уникати стресів і депресій , які діють як « вмикачі » багатьох хвороб , а також регулярно займатися спортом , сексом і медитацією. « Якщо дотримуватися правил , цілком доступних для здійснення , тривалу кількість часу , – цілком можливо зберігати свій енергетичний та імунологічний потенціал на високому рівні» , – такий вердикт експертів.

Читайте також:  80% людей повідомляють про одні і ті ж 5 симптомів за місяць до серцевого нападу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТРИ ПРОДУКТИ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ДОВГОЛІТТЯ

ЗАКОНИ ДОВГОЛІТТЯ