Лікарі розповіли про те, чому важливо вживати м’ясо індички, і назвали корисні властивості даного продукту. Як з’ясувалося, його необхідно включати в раціон вагітним, а також бажаючим скинути зайву вагу і поправити здоров’я.

Як стверджують експерти, м’ясо індички дуже корисне для вагітних, так як сприяє збереженню здоров’я дитини і майбутньої мами. Якщо регулярно вживати даний продукт, можна знизити рівень “поганого” холестерину, перевищення якого загрожує виникненням проблем з печінкою і серцево-судинних недуг.

Лікарі-дієтологи радять включати в раціон таку їжу бажаючим скинути зайву вагу, оскільки завдяки індичці відчуття ситості зберігається протягом тривалого часу. Вона є джерелом величезної кількості поживних речовин і мікроелементів, через що знижується ризик анемії, активізуються потрібні процеси в клітинах.

Вживання даного м’яса допоможе зберегти стійкий рівень інсуліну, так як при нестачі цього гормону в організмі є можливість розвитку цукрового діабету. Страви з індички знижують ризик розладів шлунка, що робить продукт необхідним для людей, що мають захворювання шлунково-кишкового тракту.

Завдяки вмісту в птиці антиоксидантів, людина, в раціоні якої присутнє це м’ясо, може не переживати про зниження захисного бар’єру. Ще однією корисною властивістю продукту лікарі називають її здатність посилити статевий потяг.