Вчені з США довели, що сирі овочі шкідливі для організму людини, так як чинять негативний вплив на мікрофлору кишечника. Висновки засновані на експериментах, проведених на лабораторних гризунах, а потім на людях.

Традиційно вважається, що різні овочеві салати є вкрай корисними. Дана точка зору, відзначають американські фахівці, вимагає перегляду. Як доказ дослідники наводять наукові висновки, засновані на практиці. До дослідів залучили добровольців, причому їх розділили на дві групи. Першим запропонували дієту, що складається виключно з сирих овочів, другі вживали термічно оброблені продукти.

Після завершення експерименту вчені визначили, що сира капуста, буряк або морква знищують корисні мікроорганізми, які живуть в кишечнику. Дані бактерії вкрай необхідні для безпечного і швидкого перетравлення з’їденої їжі, при цьому краще засвоюються вітаміни і підтримується імунітет. У волонтерів, які їли варені овочі, корисний ефект зафіксований на високому рівні.

Читайте також:  5 речей, яких ви не повинні робити задля збереження густоти волосся

Дієтологи радять готувати овочі на пару. Обсмажування на сковороді допускається з мінімальною кількістю рослинної олії, можна також використовувати духовку. У страви рекомендується додавати цитрусові, наприклад, замість солі краще вичавити 1-2 часточки лимона.