Прості і рафіновані цукри негативно позначаються на стані слизової, а крім того можуть стати причиною цирозу печінки.

Гастроентеролог з Німеччини розповів журналістам, що неправильне харчування може призвести до серйозних захворювань кишечника і печінки. Лікар розповів, що, перш за все, потрібно відмовитися від продуктів, які у великій кількості містять прості і рафіновані цукри.

Раціон, багатий цукром, а також солоними і копченими продуктами, загрожує розвитком серйозних хронічних захворювань кишечника, а також цирозу печінки. Такі продукти як солодка випічка, цукерки, ковбаси, шпик, копчена риба або м’ясо не повинні бути частиною щоденного раціону. Без шкоди для здоров’я ними можна побалуватися раз на тиждень, але не частіше.

Особливо небезпечні такі продукти, якщо ви їсте їх на голодний шлунок – для сніданку це найгірший вибір. Крім довгострокових поганих наслідків, вони можуть просто зіпсувати вам день, викликавши дискомфорт в кишечнику.

Такі продукти краще не давати дітям, особливо маленьким. Їх насичений смак сподобається малюкові і нагодувати його овочами на пару після такого стане майже неможливо. Крім того, таким чином ви формуєте у дитини звичку до неправильного харчування. Кращий вихід – відмовитися від небезпечних продуктів всією сім’єю.