Вчені вважають туалет найбільш небезпечним місцем за кількістю хвороботворних бактерій. Але більшість лікарів не дотримуються цієї думки, а тому назвали предмети, після взаємодії з якими необхідно негайно вимити руки.

Найбільш “брудними” експерти визнали гроші, які проходять через безліч людей. Також небезпечними місцями є комп’ютерна клавіатура і мишка. Згідно з дослідженнями, на них бактерій навіть більше, ніж на унітазі. Велика кількість мікробів також знаходяться на смартфонах, які супроводжують людей всюди. Вищевказані предмети необхідно протирати, використовуючи неагресивний дезінфектор, і ретельно мити руки після взаємодії з ними.

Поручні в громадському транспорті, кошики і візки в супермаркетах також виступають в якості розсадника інфекцій, адже ними кожен день користується велика кількість людей. Шкідливі мікроорганізми знаходяться на меню закладів громадського харчування, а тому лікарі рекомендують мити руки після того, як зроблено замовлення.

Про гігієну не варто забувати і контактуючи з тваринами, в тому числі і домашніми – на їх шерсті можуть бути присутніми частинки продуктів життєдіяльності і пил.