Американські вчені розбили мрію мільйонів людей , які прагнуть схуднути. Виявляється , позбутися зайвої ваги в довгостроковій перспективі практично неможливо!

Можна схуднути на 10 і навіть на 20 кг за кілька місяців , якщо слідувати різного роду екстремальних дієт , але з часом зниклі кілограми все одно повернуться на місце. Схуднення в довгостроковій перспективі неможливе , як встановили дослідники з Університету Міннесоти , які тривалий час вивчали особливості натуральної боротьби з ожирінням.
 

” Докази абсолютно очевидні , якими б неприємними вони при цьому не були, – каже психолог Трейсі Манн , яка 20 років керує лабораторією з вивчення особливостей харчування . – Довгострокове схуднення спостерігається тільки у дуже невеликого відсотка людей. Звичайно , майже будь-яка дієта , якщо їй слідувати , допоможе вам схуднути , і часом досить відчутно . Але якщо подивитися на людину, яка схудла років через 5-10 , то ми побачимо , що всі втрачені кілограми повернулися назад ” .

Історії успішного схуднення підтримують життєздатність популярного міфу про можливість назавжди втратити зайву вагу , як вважає професор Університету Альберти Тім Колфілд . Він згоден , що людям часто пред’являють приклади тих , хто зумів позбутися зайвих кілограм і зберегти свої результати на довгі роки. На ділі , це лише винятки , що підтверджують правила . У 99 % людей такого просто не вийде.
 
Але якщо більшість вчених знає про неможливість схуднути , чому вони не повідомляють про це людям? Професор Колфілд говорить про існуючу в цьому питанні політкоректності в середовищі людей науки . Для більшості простих громадян така новина буде надто вже неприємною. Трейсі Манн ж рекомендує дотримуватися здорового харчування не заради ваги , а заради власного здоров’я , що набагато більш ефективно і правильно .

Читайте також:  Запалення в організмі провокують продукти, які є на кожному столі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 СПОСОБІВ СХУДНУТИ БЕЗ ВСЯКИХ ДІЄТ

ХОЧЕТЕ СХУДНУТИ – СНІДАЙТЕ В 7 РАНКУ!