Французька лікарка Сибілла Науд розповіла про дуже корисну і модну страву, яка може стати джерелом довголіття. Вона містить безліч вітамінів і мінералів, необхідних для здоров’я організму.

Страви з морських водоростей, таких як чука, норі, спіруліна, є дуже популярними не тільки завдяки їх користі, але і смаку. «Вони отримують величезну користь від навколишнього середовища, в якому вони розвиваються, в основному морської води”, – пояснила Науд в бесіді з Le Figaro.

Експерти заявляють про “незаперечні переваги водоростей з точки зору тонусу і стимуляції імунного захисту”.

Водорості багаті йодом і міддю, які впливають на функціонування щитовидної залози, що відповідає за вироблення гормонів. Також в них містяться залізо і магній, що борються з втомою. Крім того, водорості є джерелом кальцію, необхідного для зміцнення кісток, волосся і нігтів.

Науд зазначила, що “потужна антиоксидантна сила” забезпечується завдяки “альянсу” вітамінів С і А, каротиноїдів і флавоноїдів. Вона пояснила, що вони борються з вільними радикалами – токсичними для організму речовинами.

Фахівчиня порадила вибирати такі продукти в еко-магазинах, які пропонують широкий вибір сушених і свіжих морських водоростей, таких як королівський комбу, хлорела або спіруліна. При цьому лікарка рекомендує їсти їх свіжими, щоб в продукті збереглося більше корисних речовин.