Вживання сухофруктів може бути як корисним, так і шкідливим для здоров’я. Останнє загрожує тим, хто налягає на ці продукти занадто часто.

Порушення травлення. Надлишок сухофруктів може викликати шлунково-кишкові проблеми, такі як судоми, здуття, болі в животі, запори і діарею. Це відбувається через надмірне споживання клітковини.

Зайва вага. Сухофрукти містять багато калорій, а занадто велика їх кількість призводить до збільшення ваги. Дотримуйтесь обережності і частіше вибирайте в якості закусок корисні низькокалорійні овочі та фрукти.

Хвороби порожнини рота. Сухофрукти є багатим джерелом фруктози, а іноді також покриваються додатковим цукром. Але через свою консистенцію вони часто прилипають до зубів. Це може призводити до карієсу, тому що частинки продукту залишаються на зубах навіть після полоскання рота.

Читайте також:  Два фрукта і три овоча в день - рецепт довголіття

Зниження цукру в крові. Сухофрукти мають високий глікемічний індекс. Це викликає миттєвий стрибок рівня цукру в крові. Але також швидко знижує рівень енергії, викликаючи падіння показників цукру.

Загострення астми. Двоокис сірки, яка використовується для консервування сухофруктів, може викликати алергію і симптоми астми, якщо вживати ці продукти у великій кількості, пише The Health Site.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News