Лікарі з університету Ліверпуля рекомендують не зловживати чаєм під час пандемії коронавірусу. Експерти попередили, що цей напій небезпечний для здоров’я, особливо в умовах розвитку інфекційної хвороби.

Доктор Грейс Фархат каже, що чай впливає на процес засвоєння вітамінів і мінералів. В результаті з’являється дефіцит життєво необхідних речовин і послаблюються захисні властивості організму. В умовах пандемії коронавірусу нестача вітамінів і мінералів неприпустима, оскільки збільшує ризик інфікування. Тому під час спалаху хвороби рекомендується обмежити вживання чаю.

Разом з тим цей напій виводить інфекцію з ротової порожнини в шлунок, де вона знешкоджується. Тому відмовлятися від прийому чаю не варто. Лікарі радять вибирати компромісний шлях вирішення цієї проблеми. Безпечною нормою вживання чаю вважається 4-5 чашок на добу. Перевищення зазначеної кількості загрожує проблемами зі здоров’ям.

Читайте також:  У Великобританії назвали 4 види чаю для боротьби з літнім безсонням

Чай небезпечний через танінів-речовин, що впливають на абсорбцію вітамінів і мінералів. Під час самоізоляції раціон харчування і спосіб життя людей змінюється. Як показує практика, багато хто на карантині починають зловживати чаєм і кавою. Лікарі закликають не робити цього заради власного здоров’я.