Дієтологи відкрили секрет, як не набрати зайві кілограми.

Фахівці з’ясували, що втрата м’язової маси і вплив гормонів з віком стає причиною того, що люди серйозно набирають вагу.

Природна реакція організму на коливання в обміні речовин доведена вченими давно. Все залежить від статури людини та її способу життя у молоді роки до настання видовища.

Вчені довели, що якщо в 50 років людина схаменеться і почне займатися фізичними вправами і пробіжками, то прийти в норму буде складніше, чим хоча б у 30-40 років.

Проте, британські вчені вважають, що процес набору ваги – це не вирок, і накопичення зайвих кілограмів можна контролювати.

Читайте також:  Лікар попереджає про «фатальний» ризик побічних ефектів парацетамолу

Запорука стрункої фігури у чоловіків – це тестостерон, який прискорює метаболізм, але з віком його вироблення істотно знижується. У жінок за фігуру відповідає прогестерон і естроген. Ці гормони також з віком починають вироблятися в меншій кількості. З цієї причини і відбувається набір ваги з віком виникають проблеми із зниженням ваги в зрілі роки.

Фахівці радять жінкам якомога більше займатися аеробними навантаженнями.

Особливо актуальними є вправи на опір, які допомагають відновити м’язовий тонус. Про раціоні також варто подумати. Дієтологи радять більше білкової їжі, щоб прискорити обмін речовин.

Джерело: 7mednews