Американська кардіологічна Асоціація стурбована кількістю діагностованих захворювань серця. Це одна з найбільш частих причин смерті в усьому світі. Лікарі кажуть, щоб уникнути ішемічної хвороби серця, варто пам’ятати про користь рухомого способу життя і трохи змінити свою дієту.

Поради щодо харчування від американських кардіологів виявилися несподіваними. На їхню думку, одна або кілька чашок натуральної кави можуть захистити від хронічної серцевої недостатності. Деякі вчені навіть стверджували, що дві чашки кави щодня здатні знизити ризик серцевої недостатності до 30%, пише Express.

Лікарі радять, що якщо і додавати в свій раціон більше кави, то варто зупинитися на звичайній чорній. Кавові напої, в тому числі латте і капучино, можуть бути дуже калорійними. І відповідно, шкідливими, особливо з урахуванням додавання цукру.

Хвороби серця починаються через порушення кровопостачання головного м’яза людського тіла. Ці проблеми провокує накопичення жирних речовин. Ішемічна хвороба серця, в свою чергу, призводить до серцевої недостатності, якщо її не лікувати. Тоді серце щосили намагається перекачувати кров по тілу.

За даними Національної служби охорони Здоров’я Великобританії, це, як правило, результат того, що серце стає занадто слабким або жорстким. Кава може допомогти протистояти цьому. Завдяки їй з’являються шанси знизити ризик розвитку серцевих захворювань у людей похилого віку, підсумували вчені.