Медики розповіли про природу постійних головних болів. Вони вказали, що має стати причиною звернення до фахівця.

Лікар-терапевт Ірина Ярцева і лікар загальної практики Лариса Алексєєва підкреслили, що причину подібного нездужання варто шукати в тривалості, частоті і супутніх симптомах.

Ярцева пояснила, що “в першу чергу головний біль провокується стресом, перенапруженням, недосипом”. Фахівчиня підкреслила, що потрібно стежити за цими факторами. За її словами, важливо стежити за режимом сну, праці та відпочинку. Головні болі можуть викликатися підвищеним артеріальним тиском, а також розвитком глаукоми, додала лікар.

Ще одним негативним фактором для самопочуття була названа довга робота за комп’ютером. Такий вид діяльності призводить до болів через навантаження на шийний відділ хребта. Тут потрібні гімнастичні вправи і масаж.

Лікар не виключила можливість використання нестероїдних протизапальних препаратів при сильних болях. Він додала, що важливо не перевищувати рекомендовану норму препарату. Якщо болі не пройшли протягом п’яти днів, то потрібно звертатися до лікаря і з’ясовувати причину.

Лікар Алексєєва вважає, що в наступив період року саме погодні зміни і різкі перепади температур є найчастішою причиною головних болів. На думку фахівця, шкідливі звички, такі як куріння, вживання алкоголю і фастфуду, можуть погіршити ситуацію. Особливої уваги заслуговує мігрень – її строго необхідно лікувати у невролога, додала Алексєєва.