Лікарі розповіли про симптоми, які можуть вказувати на хвороби печінки. За словами експертів, будь-яке захворювання органу може привести до цирозу. 70% випадків цієї недуги закінчуються летальним результатом, тому не можна ігнорувати представлені нижче сигнали.

Перший симптом, який може вказати на порушення роботи печінки, це запах поту. Він починає видавати аромат вареної капусти. Це пов’язано зі зміною в складі речовин, які виділяє нездоровий організм при захворюваннях печінки і нирок.

Інші ознаки-пожовклі білки очей, слизова і шкіра. Це відбувається через те, що печінка перестає пов’язувати білірубін — і він накопичується в шкірі. Зазвичай цей симптом зустрічається вже при гепатиті і цирозі. Захворювання органу сприяють порушенням гормонального фону, який впливає на стан волосся. Вони починають змінювати свою структуру і випадати.

Читайте також:  Здоровий кишечник: названо найкорисніший фрукт

У суспільстві існує думка, що печінка не болить. Однак, за словами медиків, це не зовсім так. Якщо внаслідок захворювання вона збільшена, то розтягується і капсула, в якій знаходиться печінка – перша і посилає больові сигнали. Біль в правому підребер’ї можуть викликати і інші захворювання-наприклад, холецистит. Однак, якщо крім больових симптомів у людини присутній гіркий присмак у роті, жовтіє язик і очні склери, то потрібно терміново звернутися за медичною допомогою.

Сильна стать страждає патологією в три рази частіше, ніж жінки. Дане захворювання зазвичай розвивається після 40 років. Близько 70% випадків закінчуються летальним результатом.

Читайте також:  Вчені назвали найвразливішу групу крові