Багато людей при виникненні головного болю просто п’ють знеболюючі, не роздумуючи про природу свого нездужання. Однак в деяких випадках головний біль може бути смертельно небезпечним симптомом.

Так, наприклад, головний біль, який різко виникає може бути ознакою інсульту. Також при цьому людина може відчувати лихоманку і слабкість в одній половині тіла. Попросіть його посміхнутися, зробити якісь слова і підняти одночасно дві руки. У разі інсульту посмішка виявиться асиметричною, мова – невиразною, і одна рука повністю не підніметься.

Ще один вид смертельно небезпечного головного болю – це наростаючий і розпираючий біль, що спостерігається при високій температурі. Така симптоматика може вказувати на гнійний менінгіт. У тому випадку, коли людина скаржиться на сильний головний біль, крім якого присутні світлобоязнь, непереносимість звуків, сплутаність свідомості, можна запідозрити інфекційний менінгіт.

Читайте також:  Дієтологи розкрили правильний спосіб варіння сосисок

Також головний біль здатний “розповісти” про наявну пухлину мозку. Найчастішим симптомом даного захворювання є головний біль, що виникає в другій половині ночі або під ранок. Крім цього присутні слабкість в кінцівках, нудота, порушення зору, утруднене ковтання, проблеми з якістю сну і пам’яттю.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News